ПОСМІХНІТЬСЯ!!! ПОСМІШКА ЄДНАЄ СВІТ!!!

 30.05 2022.ВІТАЮ ВСІХ,ВСІХ ВСІХ,І ДОРОСЛИХ І МАЛИХ!!!





Зараз ми знаходимось у важкій невизначеній ситуації. І нібито немає приводу для сміху. Але! Гумор нас рятує: знижує гормон стресу. Дозвольте собі посміхатися хоч іноді. Сміх та гумор дозволяють легше пережити нам будь - яку ситуацію. Тим більше-це корисно для наших дітей. Діти повинні сміятися і радіти - у них дитинство! Сміх- дивовижний феномен людської психіки, сміятися- це корисно! З усіх живих істот на планеті посміхається тільки людина. Коли ми сміємося відбувається викид біологічно активних речовин, які відповідають за задоволення. Під час сміху знижується підвищена збудливість, людина приходить в стан рівноваги, спокою, задоволення, радості, щастя. Сміх позитивно впливає на наше психічне та соматичне здоров‘я. Люди, які часто сміються рідше страждають від тривожних та депресивних порушень. Посмішка- це емоція, яка викликає зміни внутрішнього стану нашого організму.







💛 Навчіться техніки « 6 секунд»💙
Згідно досліджень, приблизно 6 секунд необхідно для того, щоб минула перша, найсильніша хвиля емоцій і включилась кора мозку, яка відповідає за усвідомленість і гальмування некорисних імпульсів.
Отже візьміть собі за правило – щойно ви помітите, що переживаєте бурю емоцій, відрахуйте 6 секунд перед тим як відповідати співрозмовнику чи починати діяти.
Не повірите, але ця надзвичайно проста техніка дозволяє не тільки запобігти великій кількості конфліктів, але й здатна допомогти вам приймати більш виважені рішення та впроваджувати гарні зміни у ваше життя за принципом:
«інші думки-інший вибір-інша поведінка-інше життя»
(адже якщо ви робитимете техніку, то помітите, що через 6 секунд, у вас з‘являються інші думки та ідеї щодо виходу з конфліктної ситуації).
Користуйтесь і пам‘ятайте, що усі ці техніки не працюють тоді, коли ви про них просто знаєте, а працюють лише тоді, коли ви їх застосовуєте. Бажаю успіху у використанні !



Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Консультації для батьків Організація ігрової діяльності вдома, насиченої пізнавальними завдання

ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ПРОЕКТИВНОЇ МЕТОДИКИ “НЕІСНУЮЧА ТВАРИНА”